shapka_top.jpg

Топозйомка місцевості

Топозйомка місцевостіГеодезичні роботи - дуже затребувані в сучасному світі. Без таких робіт не проводиться жоден будівельний захід. Топозйомка місцевості - дуже важливе завдання в цій сфері, яка користується чималим попитом. Топографічна інформація необхідна для виконання багатьох інших завдань на території. Виконується топозйомка місцевості за коштами спеціального обладнання та інструментів. Окрім технічного оснащення для того щоб топозйомка місцевості виконувалася якісно і точно необхідні хороші професійні навички фахівців, що виконують такі завдання.

Топозйомка місцевості - це досить складний процес, який проводиться, як правило, в декілька етапів. Спочатку йде підготовча частина, після чого йде виїзд фахівців в цій галузі, які виконують всі відповідні дії. Після виконання всіх геодезичних задач виконується обробка всіх отриманих даних. Результатом виконання таких робіт повинен бути топографічний план в цифровому і графічному видах, технічний звіт, а також деяка інша документація.

Вартість виконання топозйомки місцевості може варіюватися в залежності від умов проведення таких робіт, а також площі ділянки, на якій здійснюються такі процедури.

Якщо Вам необхідна топозйомка місцевості, то замовити таку послугу по цілком помірній вартості Ви можете в компанії «ВВОСС».

Ми виконаємо будь-яке замовлення, незалежно від його обсягу та складності. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також демократичну цінову політику.