shapka_top.jpg

Аерофотозйомка

Цей метод зйомки ми використовуємо для виготовлення топографічних планів великих територій. Якщо площа земельної ділянки перевищує 50 га, то доцільно застосовувати метод аерофотозйомки, або комбінацію аерофотозйомки та інструментальної (традиційної) зйомки. Це, в першу чергу, економить час, а також витрати на проведення робіт. Темп розвитку технологій сьогодні дає можливість отримувати абсолютно прийнятну точність для створення топографічної зйомки масштабів 1:2000 та дрібніше, а незабаром і для зйомок 1:500 (найпопулярнішим видом топозйомки). Комбінація якісно проведених польових робіт (зальоти БЛА) та камеральної обробки найсучаснішими програмними засобами на потужних комп’ютерах вже зараз дає можливість отримати точність до 7 см по висоті та 2 см в плані. Наші спеціалісти постійно вдосконалюють технологію проведення аерофотозйомки для досягнення максимальної точності, що напряму впливає на ефективність проведення робіт.

виготовлення топографічних планів великих територій виготовлення топографічних планів великих територій замовити послугу

Також результатом аерофотозйомки можуть бути так звані «сирі дані»: прив’язані чи неприв’язані фотографії або ортофотоплани. Також ми можемо зробити ЦМР (цифрова модель рельєфу) та цифрову модель місцевості чи окремого об’єкта.

В якості БЛА ми використовуємо квадрокоптер Phantom 4 Pro від DJI, який, доречі, «вміє» знімати якісне відео. Він популярний як у медійників та журналістів, так і в будівництві та промисловості, його зручно використовувати для моніторингу об’єктів.

метод аерофотозйомки ціна аерофотозйомка замовити послугу ціна вартість

Отримавши від вас завдання, ми підберемо оптимальний метод
виконання для економії вашого часу та грошей.

Дзвоніть, будемо раді вам допомогти!

0678720565
Віталій Костянтинович, Олександр Іванович