shapka_top.jpg

Нормативна грошова оцінка

Нормативна грошова оцінкаНормативна грошова оцінка земельних ділянок – це капіталізований рентний дохід із земельної ділянки, визначений за встановленими і затвердженими нормативами. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до законодавства на землях усіх категорій та форм власності для визначення:

  • розміру земельного податку;
  • розміру державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом;
  • орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності;
  • втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва;
  • вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд;
  • а також для розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

Результатом нормативної грошової оцінки є технічна документація із землеустрою, яка затверджується відповідною сільською, селищною, міською радою щодо земельних ділянок в межах населених пунктів, та районною радою – щодо земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів. Нормативна грошова оцінка є складовою частиною Державного земельного кадастру.

Ми виконуємо нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення та земель населених пунктів.

В основному даний вид оцінки проводять для оформлення спадщини при отриманні у спадок земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (земельних часток паїв) та при складанні договорів оренди землі.

Ми забезпечимо якісне та вчасне проведення нормативної грошової оцінки. Звертайтесь!