shapka_top.jpg

Нормативна оцінка земельної ділянки

Залежно від планованого призначення, оцінка землі буває нормативною або експертною. Якщо Вам потрібна нормативна оцінка земельної ділянки, фахівці підприємства готові сьогодні запропонувати професійні послуги. Така оцінка здійснюється завжди згідно із земельним кодексом держави. Ми знаємо тонкощі грамотного оцінювання і працюємо згідно з державними стандартами, щоб отримати воістину точні результати.

Нормативна оцінка земельної ділянкиНормативна оцінка земельної ділянки має значення, якщо проводиться юридичними особами, які отримали ліцензію на проведення пов'язаних із землеустроєм робіт. Подібна оцінка землі незамінна при передачі ділянок землі у власність, під заставу або в спадщину. Потрібна оцінка нормативна земельної ділянки і при продажу і, зрозуміло, покупці ділянок. Якщо Вам важливо, щоб Ваші земельні володіння були оцінені компетентними фахівцями, звертайтеся в дослідне підприємство.

Грамотна нормативна оцінка земельної ділянки професіоналами, дозволить прийняти зважене рішення при покупці землі. Якщо Вас зацікавили запропоновані оціночні послуги і Ви маєте намір отримати належну консультацію щодо нюансів оцінювання, телефонуйте за названими в контактах телефонами в підприємство. Ми рекомендуємо провести нормативну оцінку земельної ділянки за допомогою професіоналів і ручаємося за точність наданих результатів. Технічна документація і важливі дані про оцінку будуть готові у визначені терміни. Нам важлива справжня довіра клієнтів і тому ми максимально сумлінно підходимо до доручених робіт.

Зацікавила нормативна оцінка земельної ділянки? Ми напоготові професійно оцінити потрібну земельну ділянку, наші розцінки прийнятні.