shapka_top.jpg

Геодезична зйомка

Геодезична зйомкаДля того, щоб проектування будівництва будинку або іншої споруди було коректним і безпечним, необхідно чітко знати про систему комунікацій на ділянці, а також враховувати особливості ландшафтного дизайну. Ці завдання виконує геодезична зйомка, яка широко затребувана сьогодні в Україні.

Особливо важливим пунктом такої зйомки є встановлення розташування підземних комунікацій для погодження місця розташування мереж у відповідних службах.

Залежно від поставлених завдань геодезична зйомка може виконуватися в тому чи іншому масштабі. Перш ніж замовити послугу, необхідно точно визначити, для чого Вам потрібна схема ділянки. Завдяки розвитку технологій і, відповідно, обладнання, сьогодні виконувати зйомку можна з максимальною точністю, використовуючи для цього надійні і потужні прилади. При цьому, кваліфікація фахівців відіграє також далеко не останню роль в отриманні точної, достовірної схеми, так як для цього необхідні знання різних особливостей, а також правильний вибір методики в тому чи іншому випадку геодезичної зйомки.

Вам знадобилася якісна геодезична зйомка? Фахівці компанії ТОВ «ВВОСС» із задоволенням допоможуть Вам у вирішенні цього питання.

Ми пропонуємо професійну геодезичну зйомку для складання інженерно-геодезичної документації, необхідної для проектування в будівництві та інших цілей. Якістю й оперативністю нашої роботи Ви залишитеся задоволені!

Геодезична зйомка - це можливість отримати точні дані про різні будівлі і системи комунікацій на ділянці.