shapka_top.jpg

Топографо-геодезичні роботи

Топографо-геодезичні роботиІснує цілий ряд послуг в тих чи інших сферах діяльності, актуальність яких з часом не зменшується. До таких належать і топографо-геодезичні роботи, які час від часу можуть бути необхідні власникам земельних ділянок.

Комплекс таких робіт, який налічує велику кількість виконуваних завдань, дозволяє отримувати точні, актуальні дані про ділянку і наявні будівлі, проводити інвентаризацію, проектування будівництва, відновлювати межі ділянки і багато іншого. Одним з найбільш затребуваних напрямків сучасних топографо-геодезичних робіт є кадастрова зйомка, яка дозволяє отримувати схематичну карту ділянки з усіма наявними на ній будівлями в заданому масштабі.

Такі роботи сьогодні здійснюються із застосуванням сучасного, технологічного обладнання, яке дозволяє отримувати максимально точні і вірні розрахунки й дані. Однак, досвід і знання фахівців, які проводять топографо-геодезичні роботи, не менш важливі. Саме тому, довірити проведення робіт слід лише компанії з кваліфікованими співробітниками, які мають у своєму розпорядженні необхідне обладнання та ліцензією на проведення того чи іншого виду робіт.

Професійні топографо-геодезичні роботи якісно і недорого виконує компанія ТОВ «ВВОСС».

Звертаючись до нас, Ви можете не сумніватися, в тому, що ми успішно впораємося з топографо-геодезичними роботами будь-якої складності. Роботи ми виконуємо переважно по Київській області, але при великому замовленні з задоволенням надамо допомогу по всій Україні.

Якщо Вас цікавлять надійні топографо-геодезичні роботи по лояльній вартості, то звертайтеся до нас!