shapka_top.jpg

Топозйомка (вартість)

Топозйомка вартістьВиникла необхідність внести коригування в генеральний план або робоче креслення? Проектуєте ландшафтний дизайн? Чи приймаєте участь в геодезичних дослідженнях? У такому випадку Вам не обійтися без послуг, які надає професійна топозйомка. Вартість подібних робіт залежить від безлічі різних факторів.

Компанія ТОВ «ВВОСС», яка є великим фахівцем в галузі геодезії, надає тільки якісні послуги! Вартість топозйомки та інших наших послуг визначається індивідуально, залежно від побажань кожного нашого клієнта і його вимог.

На сьогоднішній день затребувана послуга, така як топозйомка, вартість якої безпосередньо пов'язана з параметрами земельної ділянки, для якої і буде проводитися дана процедура, надається безліччю різних фірм і компаній.

Щоб визначити приблизну вартість топозйомки, необхідно, для початку, мати уявлення про різні види топозйомки. Вартість даної послуги, перш за все, залежить від масштабу, в якому будуть проводиться зйомки. Для благоустрою невеликої земельної ділянки або впровадження ідей ландшафтного дизайну достатньо топозйомки в масштабі 1: 500. Для великих проектів по забудові значних територій і споруди цілого комплексу будівель використовується масштаб 1: 500, 1: 1000 або 1: 2000. Вартість подібної послуги також розраховується індивідуально.

Телефонуйте прямо зараз і наші консультанти підкажуть приблизну вартість топозйомки, а також дадуть відповідь на всі наявні у Вас питання.