shapka_top.jpg

Топозйомка ділянки (ціна)

Топозйомка ділянки цінаБагато людей мріють жити у власному приватному будинку і остаточно забути про квартиру, яку оточують неприємні сусіди. Здійснити цю мрію можна за допомогою декількох способів, найбільш дієвим з яких можна вважати придбання земельної ділянки та самостійне будівництво будинку. Однак для цього попередньо потрібно отримати дозвіл на будівництво від державних органів, що неможливо зробити без топозйомки ділянки. Ціна даної послуги прийнятна, а для її замовлення потрібно звертатися до досвідчених фахівців у сфері геодезії.

Топозйомка ділянки (ціна послуги впізнається під час її замовлення) - це не тільки обов'язкова міра для отримання дозволу на будівництво. Це повноцінний комплекс робіт, який проводиться з метою отримати грунтовну інформацію про земельну територію. В ході виконання цих робіт вдається отримати дані про місце розташування всіх об'єктів на земельній ділянці, про відстань між ними, про особливості рельєфу цієї ділянки. Ці дані допоможуть грамотно скласти проект майбутнього будівництва і проведення всіх підземних комунікацій. Необхідними вони також будуть, якщо Ви вирішите переоформити документацію про своїй земельній ділянці, розділити її, або перепланувати.

Топозйомка ділянки (ціна послуги прийнятна в нашій компанії) - це складна і порівняно тривала в часі процедура, яка проводиться виключно із застосуванням спеціального геодезичного обладнання. Тому для її здійснення обов'язково потрібно звертатися до фахівців в галузі геодезії. Досвідчені геодезисти зроблять топографічну зйомку Вашої ділянки швидко і якісно. Ціна топозйомки в основному залежить від її призначення, від масштабу території, від особливостей місцевості та документації, яку в результаті хоче отримати Клієнт.

Вам потрібно зробити якісну топозйомку ділянки? Ціна її прийнятна в нашій компанії! Телефонуйте!

Ми здивуємо Вас якістю зробленої нашими фахівцями топозйомки ділянки! Ціну її можна дізнатися по телефону під час замовлення.