shapka_top.jpg

Кадастрова зйомка

Кадастрова зйомкаКадастрова зйомка – це комплекс робіт, виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок. Основним фактором, що визначає усі параметри земельно-кадастрових зйомок, є вимоги до точності та детальності відображення кадастрових об'єктів.

Кадастрова зйомка включає:

  • геодезичне встановлення меж земельної ділянки;
  • погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами;
  • відновлення меж земельної ділянки на місцевості;
  • встановлення меж частин земельної ділянки, які містять обтяження та обмеження щодо використання землі;
  • виготовлення кадастрового плана.

Кадастрова зйомка зазвичай виконується в межах виготовлення документації із землеустрою (технічної документації чи проекту відведення). Вона виконується у відповідній системі координат в залежності від місця розташування земельної ділянки. На сьогодні, загальноприйнятою є система координат 1963 року, яка поширюється на більшість території України. У великих містах в основному використовують місцеві системи координат. Нещодавно було запроваджено нову систему координат УСК 2000, але її практично не використовують при кадастрових зйомках.землеустрій, послуги

Найчастіше результатом кадастрової зйомки є кадастровий план земельної ділянки.

Кадастровий план – це графічний документ, що відображає межі земельної ділянки з описом суміжних землевласників і землекористувачів, лінійні проміри між точками по межі земельної ділянки, місце розташування земельної ділянки, розміщення об'єктів нерухомості, розташованих на земельній ділянці, та складається з використанням даних державного земельного кадастру.

Кадастрова зйомка з технічної сторони одна з найпростіших геодезичних робіт. Але її виконання потребує комплексного підходу, обов’язковим є врахування вже існуючих даних державного земельного кадастру. Тому якісно виконати кадастрову зйомку можуть тільки «місцеві» землевпорядні організації, тобто фірми, що активно працюють по цьому регіону (як мінімум районі, а краще сільській/селищній/міській раді).

Звертайтесь до нас за телефонами:
+38 (067) 872-05-65, +38 (067) 169-53-60

Ми професійно виконаємо Ваше замовлення або порадимо потрібних людей!